Zaznacz stronę

EnGenius

EnGenius jest ekspertem branżowym w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej i technologii częstotliwości radiowej (RF) dla firm, usługodawców i konsumentów. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, aby utrzymać przewagę konkurencyjną i dostarczać innowacyjne rozwiązania sieciowe. Ponadto wszystkie produkty EnGenius są w 100% produkowane na Tajwanie i posiadają certyfikaty ISSO 9001 i ISO 13001, potwierdzając wysoką jakość swoich prouktów. EnGenius ma pięć oddziałów, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Dubaju, Singapurze i Holandii, które oferują szybką obsługę i regionalne wsparcie techniczne.

W ofercie tego dostawcy znajdziemy szeroki wybór przełączników PoE, produktów sieci bezprzewodowej wewnętrznej jak i zewnętrznej oraz bezprzewodowych sieci typu mesh zarówno dla SMB jak i rynku Enterprise.Jako wiodący na świecie dostawca sieci bezprzewodowych, EnGenius jest rozpoznawany na całym świecie dzięki nagrodom, takim jak 2019 CE Pro Best Award, Best of Interop 2015 Finalist Award, Taiwan Excellence Award, Red Dot Design Award oraz Computex d&i Awards.

Produkty EnGenius znajdują zastosowanie w wielu sektorach rynku m.in. w hotelarstwie, administracji, transporcie i edukacji

EnGenius Distri

Powiązane specjalizacje:

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Michał Sobieski

Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl