Zaznacz stronę

EnGenius

EnGenius jest ekspertem branżowym w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej i technologii częstotliwości radiowej (RF) dla firm, usługodawców i konsumentów. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, aby utrzymać przewagę konkurencyjną i dostarczać innowacyjne rozwiązania sieciowe. Ponadto wszystkie produkty EnGenius są w 100% produkowane na Tajwanie i posiadają certyfikaty ISSO 9001 i ISO 13001, potwierdzając wysoką jakość swoich prouktów. EnGenius ma pięć oddziałów, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Dubaju, Singapurze i Holandii, które oferują szybką obsługę i regionalne wsparcie techniczne.

W ofercie tego dostawcy znajdziemy szeroki wybór przełączników PoE, produktów sieci bezprzewodowej wewnętrznej jak i zewnętrznej oraz bezprzewodowych sieci typu mesh zarówno dla SMB jak i rynku Enterprise.Jako wiodący na świecie dostawca sieci bezprzewodowych, EnGenius jest rozpoznawany na całym świecie dzięki nagrodom, takim jak 2019 CE Pro Best Award, Best of Interop 2015 Finalist Award, Taiwan Excellence Award, Red Dot Design Award oraz Computex d&i Awards.

Produkty EnGenius znajdują zastosowanie w wielu sektorach rynku m.in. w hotelarstwie, administracji, transporcie i edukacji

EnGenius Distri

Flagowe produkty:

Access Point EWS357AP

Poznaj zarządzany, wewnętrzny punkt dostępowy WiFi cechuje się technologią 802.11ax, która pogłębia i rozszerza możliwości sieci Wi-Fi.

Przełącznik ECS1528 - 24 porty

Poznaj chmurowy przełącznik zarządzalny mający 24 porty 1G i 4 porty uplink 10G SFP+ pracujący w warstwie 2+.

Access Point EWS377AP

Poznaj zarządzany, wewnętrzny, bezprzewodowy punkt dostępowy, cechujący się technologią 802.11ax, która pogłębia i rozszerza możliwości Wi-Fi.

Przełącznik ECS1552 - 48 portów

Poznaj chmurowy przełącznik zarządzalny mający 48 portów 1G i 4 porty uplink 10G SFP+ pracujący w warstwie 2+.

Powiązane specjalizacje:

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Szymon Domański

Product & Marketing Manager
tel. +48 885 804 064
s.domanski@stovaris.pl