Zaznacz stronę

Profitap

Profitap zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem rozwiązań widoczności sieci, mających na celu łatwiejszy dostęp do danych sieciowych i efektywniejsze ich wykorzystanie. Docelowym klientem tych rozwiązań są przedsiębiorstwa z sektorów związanych z bezpieczeństwem, kryminalistyką sieciową, deep packet capture oraz z sektorem monitorowania wydajności sieci i aplikacji.

W ofercie tego producenta znajdują się produkty znane każdemu administratorowi sieci – TAPy miedziane, światłowodowe, regeneracyjne, agregacyjne, bypassowe, Network Packet Brokery (NPB), jak i rozwiązania unikalne, takie jak flagowy ProfiShark, IOTA, czy dedykowane oprogramowanie do analizy sieci ProfiSight.

Przez ponad 33 lata obecności na rynku, Profitap został ekspertem w swojej dziedzinie, co potwierdza współpraca z takimi klientami jak Boeing, Bosch, Siemens, United States Navy, Deutsche Telekom czy Amazon.

Flagowe produkty:

Przenośna sonda 10G IOTA

Poznaj wielofunkcyjną, pasywną sondę sieciową z zintegrowanym zapisem ruchu sieciowego i możliwością jego analizy.

Przenośny troubleshooter ProfiShark™

Poznaj rozwiązanie typu All in one mieszczące się w podręcznym pudełku, pozwalające na szybką i sprawną analizę sieci podczas wyjazdów.

TAP do szafy rack

Poznaj TAP’y pozwalające na skopiowanie sygnału przechodzącego między dwoma portami oznaczonymi jako „Network” i rozdzielenie go na portach oznaczonych „Monitor”.

Next-Generation Network Packet Broker X3

Poznaj urządzenie umożliwiające pełną widoczność pakietów i przepływów, a także złożone, zaawansowane przetwarzanie w celu rozszerzenia widoczności.

Moduł światłowodowy TAP BiDi LC

Poznaj moduły dostępne w okablowaniu światłowodowym OM5 (832-918nm 50/125µm) ze współczynnikiem podziału 50/50 do monitorowania połaczeń dwukierunkowych Cisco.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Szymon Domański

Product & Marketing Manager
tel. +48 885 804 064
s.domanski@stovaris.pl