Zaznacz stronę

Niezrównana produktywność i oszczędność dzięki nowej serii ScanSnap iX

Nowe modele skanerów Fujitsu serii ScanSnap iX1600 zostały wyposażone w zaawansowane funkcje organizacyjne, które pozwalają użytkownikom na jeszcze większą kontrolę i produktywność.
Wszechstronność i intuicyjność

dotykowy ekran w skanerze Fujitsu ScanSnap iX1600Duży responsywny wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala wyprzedza potrzeby użytkowników. To koniec z ciągłym wybieraniem parametrów skanowania przy każdym następnym dokumencie. Użytkownik musi tylko nacisnąć jeden z programowalnych przycisków, a skaner sam zajmie się całą resztą. Wykona skan do pliku w wybranym formacie i zapisze go we wskazanym miejscu np. w chmurze.

Pogrupowanie przycisków na kolorowe zbiory pomoże w obsłudze skanera, gdy korzysta Grupowanie przycisków w skanerze Fujitsu ScanSnap iX1600z niego wiele osób. Konfiguracja jest uproszczona do niezbędnego minimum, a skanowanie możemy rozpocząć po chwili, nawet bez podłączenia do komputera, wystarczy dostęp do sieci Wi-Fi. Przy pomocy dołączonego oprogramowania ScanSnap Cloud efekty można od razu zapisywać bezpośrednio w chmurze. Dokumenty mogą być skanowane zbiorczo bez konieczności specjalnego ich przygotowywania lub sortowania. Teraz nużące czynności stają się proste i przyjemne. Aplikacja ScanSnap Home zawiera wszystkie funkcje służące błyskawicznemu rozpoczęciu skanowania. Skaner iX1600 łączy innowacyjność z maksymalną wydajnością wprowadzając ład w każde miejsce pracy.

Błyskawiczne tempo pracy

Po błyskawicznym zakończeniu konfiguracji wystarczy już tylko podnieść pokrywę podajnika i urządzenie jest gotowy do pracy. Skanery z założenia mają ułatwiać życie, a iX1600 pozwala na maksymalną oszczędność czasu. Zmiana papierowych dokumentów na wersje elektroniczną jeszcze nie była tak prosta i ekspresowa.

Maksymalna produktywność

iX1600 został zaprojektowany specjalnie dla osób z dużą ilością zadań na głowie, aby typowy dzień w pracy stał się lżejszy. Skanowanie dobywa się z szybkością 40 arkuszy na minutę, a dzięki funkcji skanowania dwustronnego czas na wykonanie zadania skracany jest o połowę.

tacka do skanowania różnych typów dokumentów - SkanSnap iX1600Taca podajnika automatycznego pomieści 50 arkuszy i nie trzeba umieszczać kartek pojedynczo. iX1600 z łatwością skanuje wielostronicowe dokumenty, dzięki czujnikom ultradźwiękowym oraz zaawansowanej technologii pobierania zastosowanej w podajniku. Skaner może również powiadamiać użytkownika o pobieraniu wielu arkuszy jednocześnie. Dedykowana podstawka montowana w podajniku służy do pobierania dokumentów w małym formacie jak np. wizytówki, paragony. Eliminuje to konieczność ręcznej obsługi nośników pojedynczo.  

Intuicyjne, zautomatyzowane działanie

eksport do różnych formatów dokumentów - ScanSnap iX1600Zamiana papierowych dokumentów w wersje cyfrowe nigdy nie miała jeszcze tak szybkiej i przyjemnej postaci. Wystarczy użyć jednego z przycisków na dotykowym ekranie, a skanowanie rozpocznie się automatycznie zgodnie z wcześniej zaprogramowanymi ustawieniami.
Niezależnie od wybranego formatu PDF, Word, Excel czy PowerPoint iX1600 automatycznie zeskanuje i zapisze dokument we skazanym miejscu docelowym.

Skanowanie bez komputera

skanowanie do chmury bez użycia komputera - ScanSnap iX1600Funkcja ScanSnap Cloud potrzebuje jedynie połączenia z siecią Wi-Fi, aby automatycznie rozpoznać rodzaj dokumentu, a następnie zapisać go w zdefiniowanej lokalizacji np. w chmurze. Nawet jeśli nie ma połącznia z komputerem ScanSnap Cloud przetwarza i optymalizuje obrazy. Skaner teraz może znajdować się w dowolnie wybranym miejscu.

Intuicyjne oprogramowanie ScanSnap Home

Aplikacja ScanSnap HomeOprogramowanie ScanSnap Home zapewnia wygodne zarządzanie danymi z zeskanowanych dokumentów. Mogą one być automatycznie rozpoznawane, grupowane i zapisywane według ich rodzaju np. paragony, wizytówki, zdjęcia itp. Porządkownie może odbywać się też za pomocą folderów, tagów i słów kluczowych.