Zaznacz stronę

Rimage

Założona w 1978 roku firma Rimage projektuje i produkuje dyski optyczne, sprzęt drukujący, materiały eksploatacyjne a także świadczy wiele usług związanych z tematyką duplikacji. Rimage zapewnia najlepsze w swojej klasie rozwiązania typu: duplikacja płyt i tworzenie nadruków zintegrowane z przepływem pracy (tzw. workflow), które obsługują różnorodne rynki i aplikacje. W lipcu 2014 r. spółka Rimage weszła w skład portfela Equus Holdings. Własność Equus Holdings to plan akcjonariatu pracowniczego (ang. Employee Stock Ownership Plan, ESOP) – plan świadczeń, w ramach którego pracownicy są właścicielami prywatnych akcji spółki.

Rimage jest pionierem i innowatorem w opracowywaniu i produkcji systemów do cyfrowej dystrybucji i archiwizacji danych. Łącząc doświadczenie inżynieryjne w zakresie robotyki i mediów cyfrowych z oprogramowaniem zapewniającym automatycznie tworzenie dysków i kopiowanie pamięci USB, Rimage jest liderem branży od 40 lat. Rimage rozpoczęło swoją działalność od niegdyś powszechnie stosowanych dyskietek. Przez długi czas firma skupiała się na doskonaleniu nagrywania dysków optycznych o ciągle rosnącej pojemności i niezrównanej niezawodności. Obecnie wyprodukowała automatyczny duplikator pamięci USB z trwałym nadrukiem. Produkty marki Rimage zyskały światową reputację wiodących rozwiązań w dziedzinie cyfrowego publikowania na żądanie.

Pozycja na świecie

Będąc światowym liderem w dziedzinie urządzeń tworzących cyfrowe publikowanie płyt z kolorowym nadrukiem na żądanie, Rimage jest pionierem i innowatorem w zakresie publikacji płyt CD, DVD, Blu-ray™ i pamięci USB. Ponad 22 tysiące zintegrowanych systemów Rimage obsługuje firmy na całym świecie, włączając w to wydawców płyt i organizacje, które powielają i drukują różnorodne media. Ostatnio producent mocno inwestuje w Przemysł 4.0 gdzie automatyzuje produkcję nośników optycznych i pamięci flash

Rimage współpracuje z partnerami z całego świata w celu zapewnienia wysokiego poziomu sprzedaży, serwisu oraz usług wsparcia systemów publikacji nośników optycznych i pamięci flash z nadrukiem. Partnerzy Rimage to zarówno dostawcy kompleksowych rozwiązań, jak i integratorzy oprogramowania, którzy oferują rozwiązania dla bardzo wyspecjalizowanych aplikacji technologicznych.

Rimage a Stovaris

Stovaris od wielu lat współpracuje z Rimage. W naszej ofercie produktowej znajdują się wszystkie najnowsze systemy publikacji płyt tej marki. Istotną cechą systemów Rimage znajdujących się w ofercie Stovaris jest możliwość serializacji płyt – możliwa jest produkcja dużych nakładów takich samych płyt i pamięci USB, jak również zindywidualizowanych serii nośników, różniących się zarówno zawartością, jak i samym nadrukiem. Średni czas wytworzenia płyty z zadrukiem pełnokolorowym nie przekracza 2 minut.

W portfolio produktowym Stovaris odnajdziecie Państwo rozwiązania Rimage z rodziny: Professional, Catalyst, Producer

Flagowe produkty:

CATALYST 6000N

Poznaj najnowszy duplikator produkcyjny z dwoma napędami BD wyposażony w drukarkę termoretransferową Everest Encore.

Duplikator Allegro 100

Poznaj duplikator wyposażony w 2 nagrywarki DVD (Blu-ray opcja) i magazynek na 100 płyt.

Duplikator Producer V 8300N

Poznaj duplikator z możliwością wykonywania pięciu różnych projektów jednocześnie.

Media Kit do RIMAGE 2450

Poznaj zestaw przeznaczony do urządzeń RIMAGE 2450, zawierający 1000 płyt DVD, taśmy i zestaw czyszczący.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Sylwester Giermaz

Product Manager
tel. +48 501 361 013
s.giermaz@stovaris.pl