Zaznacz stronę

Nexsan

Od ponad 19 lat pamięci masowe marki NEXSAN posiadą reputację niezawodnego, ekonomicznego miejsca do przechowywania danych, zaprojektowanego dla konkretnych zastosowań i wymagań biznesowych. Flagowe pamięci masowe są dedykowane specjalistom IT, którzy wymagają przechowywania dostosowanego do ich specyficznych potrzeb.

Specjaliści NEXSAN projektują rozwiązania pod konkretne potrzeby klientów. Oznacza to, że projektowanie produktu rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb użytkowników. Ze względu na to, że potrzeby klientów są różnorodne, NEXSAN w swojej linii produktowej posiada wiele rozwiązań, a każde z nich cechuje się unikalnymi parametrami, dostosowanymi do indywidualnych wymagań użytkowników. Wynikiem zaangażowania inżynierów firmy NEXSAN, w chęć sprostania wysokim oczekiwaniom klientów, było stworzenie nowej, zunifikowanej pamięci masowej (ang. Unified Storage). Nowe rozwiązanie posiada wszystkie cechy wielokrotnie nagradzanych pamięci masowych marki NEXSAN, a dodatkowo wzbogacono je o nowe możliwości. Takie podejście zaowocowało przekształcenie tradycyjnej pamięci masowej o standardowych cechach, w produkt pozwalający gromadzić i archiwizować dane, w sposób bezpieczny oraz zgodny z najbardziej rygorystycznymi normami i standardami bezpieczeństwa.

Każdego specjalistę IT, który potrzebuje opłacalnego, blokowego przechowywania kopii zapachowych, baz danych, skalowalnych i wysoce elastycznych systemów plików NAS lub bezpiecznej archiwizacji zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniami firmy NEXSAN. Portfolio tego przedsiębiorstwa tworzą innowacyjne produkty, które cechują się niezawodnością oraz ceną dopasowaną niemalże do każdego budżetu.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
tel.: +48 605 274 271
j.adamiak@stovaris.pl