Zaznacz stronę

Kioxia

Kioxia Corporation, wcześniej (do października 2019) Toshiba Memory Corporation jest wiodącym dostawcą pamięci flash i dysków SSD. Producent zasłynął swoimi inżynieryjnymi umiejętnościami  głownie za sprawą wynalezienia w 1987 roku pamięci NAND. Obecnie promuje swoją przełomową technologię BiCS FLASH 3D. Kioxia jest również pionierem najnowocześniejszych rozwiązań o dużej gęstości upakowania danych, stosowanych w zaawansowanych smartfonach, komputerach osobistych, dyskach SSD, motoryzacji i centrach danych.

1 lipca 2020 firma ogłosiła przejęcie firmy Solid State Storage Technology Corporation od LITE-ON Technology Corporation. Spółka ta jest światowym liderem w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji cyfrowych rozwiązań pamięci masowej. Wykorzystując swój światowy sukces, w dziedzinie produkcji i sprzedaży napędów dysków optycznych firma utworzyła w 2008 roku dział dysków SSD. W ten sposób przedsiębiorstwo zaspokaja rosnące wymagania w zakresie przechowywania danych. Kupiona firma koncentrowała się na oferowaniu dysków SSD dla rynków korporacyjnych, przemysłowych, klientów biznesowych i konsumenckich, co świetnie wpisuje się w plany rozwoju oferty firmy Kioxia.

W ofercie Stovaris jest dostępna szeroka gama dysków SSD Kioxia, są to głównie dyski klasy Enterprise (serwerowe), cechujące się wysoką wydajnością oraz bezawaryjnością (DWPD). Rozwiązania dyskowe Kioxia są bardzo wysoko oceniane przez wszystkich naszych klientów. Dyski Kioxia Enterprise SSD dostępne są w formatach SATA, SAS, PCIe, NVMe. W każdym z nich klient może wybrać interesującą go pojemność oraz zakres wytrzymałości dysku, czyli parametru DWPD. Dyski marki Kioxia mogą być używane przy najbardziej zaawansowanych projektach.

Flagowe produkty:

Kioxia KCM61RUL30T7

Poznaj dysk SSD, który zapewnia doskonałą wydajność przy maksymalnym zużyciu energii wynoszącym 25 W.

Kioxia KPM61RUG30T7

Poznaj dysk zapewniający wysoki poziom wydajności, niezawodności i wytrzymałości, którego celem jest minimalizacja całkowitego kosztu posiadania.

Kioxia KCD61LUL15T3

Poznaj dysk do intensywnego odczytu w centrach danych, który został zoptymalizowany pod kątem obsługi szerokiego zakresu aplikacji skalowalnych i chmurowych.

Kioxia KCD61LUL960G

Poznaj dysk, który doskonale nadaje się do zastosowań w centrach danych klasy hiperscale dzięki 96-warstwowej pamięć BiCS FLASH™.

Kioxia KCD71RUG15T3

Poznaj dysk SSD, zaprojektowany z myślą o wdrożeniach pamięci masowej o dużej gęstości, który zapewnia stałą wydajność przy zużyciu energii od 11 do 19 W.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Jakub Bala

Product Manager
tel. +48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl