Zaznacz stronę

Arcserve

Amerykański producent – Arcserve – jest przedsiębiorstwem, które od 35 lat dostarcza na rynek rozwiązania backupowe. Firma, będąc jeszcze częścią koncernu CA, opracowała cieszące się do dziś popularnością oprogramowanie Arcserve Backup. Jej centrala mieści się w Minneapolis, a oddziały zlokalizowane są m.in. w Kanadzie, Japonii, Chinach, Niemczech, Belgii, a także w Polsce, gdzie filia funkcjonuje od 2015 roku.
Arcserve w 2014 roku, już pod własnym szyldem, wypuściło na rynek swoje flagowe rozwiązanie do odzyskiwania i ochrony danych – Arcserve UDP, które śmiało konkuruje z innymi pakietami dostępnymi na rynku. Oprogramowanie to zostało zbudowane na podstawie nowej generacji architektury wirtualnych możliwości. Dzięki temu Arcserve UDP oferuje innowacyjne funkcje i opcje w postaci m.in.:

  • zintegrowanej konsoli zarządzania w zakresie ochrony danych,
  • wsparcia dla systemów Linux, Windows i platform Microsoft Hyper-V, KVM, VMware vSphere,
  • wbudowanej replikacji zasobów, na które wykonywany jest backup pozwalający na zwiększenie niezawodności systemu,
  • migracji kopii obrazów dysków na taśmie oraz ich saldowania w chmurze i pozostałych wirtualnych lokalizacjach.

W portfolio firmy znajduje się także Arcserve Unified Data Protection, które należy do rozwiązań IT służących do szybkiego wykonywania kopii zapasowych za pośrednictwem snapshotu, replikacji i zagwarantowania ciągłości działania. Oprogramowanie zostało wyposażone w technologię duplikacji na źródle z jedną zintegrowaną konsolą zarządzającą dla serwerów.

W ofercie firmy znajdują się także rozwiązania do archiwizacji Arcserve UPOD Archiving oraz do zapewnienia wysokiej dostępności danych Arcserve Continous Availability. Rozwiązania Arcserve cechuje wysoka funkcjonalność i innowacyjność przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen.

W marcu 2021 roku ogłoszono decyzję o fuzji z firmą StorageCraft. W rezultacie Arcserve to obecnie jeden z pięciu największych na świecie dostawców wirtualnych rozwiązań z zakresu ochrony danych i kompleksowych narzędzi pozwalających zabezpieczyć przedsiębiorstwo przed utratą informacji biznesowych.

Flagowe produkty:

UDP 7.0 Premium Edition - One Year

Poznaj oprogramowanie Arcserve UDP, działające na serwerach fizycznych z systemami MS Windows i systemami Linux.

Backup Serwer Data Protection Appliances 9012

Poznaj rozwiązanie które łączy w sobie najlepsze w branży wykrywanie złośliwego oprogramowania i ochronę przed exploitami.

UDP 7.0 Standard Edition - One Year

Poznaj oprogramowanie wykonujące backup maszyn wirtualnych bez potrzeby instalacji agenta, wykorzystując mechanizm Vmware VADP, Microsoft VSS, Nutanix AHV

Backup Serwer Storagecraft OneXafe 4412

Poznaj urządzenie, które oferuje skalowalną architekturę, umożliwiając bezproblemowe dodawanie wielu węzłów w klastrze.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Jakub Bala

Product Manager
tel. +48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl