Zaznacz stronę

Arcserve

Amerykański producent – Arcserve – jest przedsiębiorstwem, które od 35 lat dostarcza na rynek oprogramowanie do backupu i archiwizacji. Arcserve, będąc jeszcze częścią koncernu CA, opracował cieszące się do dziś popularnością oprogramowanie Arcserve Backup. Centrala Arcserve mieści się w Minneapolis, a oddziały zlokalizowane są m.in. w Kanadzie, Japonii, Chinach, Indiach, Czechach i Niemczech.

Arcserve w 2014 roku, wydzieliło się z korporacji CA i pod własnym szyldem, wypuściło na rynek swoje flagowe rozwiązanie do odzyskiwania i ochrony danych – Arcserve UDP, które śmiało konkuruje z innymi pakietami dostępnymi na rynku. Oprogramowanie to zostało zbudowane na podstawie nowej generacji architektury wirtualnych możliwości. Dzięki temu Arcserve UDP oferuje innowacyjne funkcje i opcje w postaci m.in.:

  • zintegrowanej konsoli zarządzania w zakresie ochrony danych,
  • wsparcia dla systemów Linux, Windows i platform Microsoft Hyper-V, KVM, VSAN, VMware vSphere,
  • wbudowanej replikacji zasobów, na które wykonywany jest backup pozwalający na zwiększenie niezawodności systemu,
  • migracji kopii obrazów dysków na taśmie oraz ich saldowania w chmurze i pozostałych wirtualnych lokalizacjach.

W portfolio firmy znajduje się także Arcserve Unified Data Protection, które należy do rozwiązań IT służących do szybkiego wykonywania kopii zapasowych za pośrednictwem snapshotu, replikacji i zagwarantowania ciągłości działania. Oprogramowanie Arcserve zostało wyposażone w technologię duplikacji na źródle z jedną zintegrowaną konsolą zarządzającą dla serwerów.

Oferta Arcserve

W ofercie firmy znajdują się także rozwiązania do archiwizacji Arcserve UPOD Archiving oraz do zapewnienia wysokiej dostępności danych Arcserve Continous Availability. Rozwiązania Arcserve cechuje wysoka funkcjonalność i innowacyjność przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. Obecne Alianse strategiczne Arcserve obejmują firmy które zapewniają skalowalność i elastyczność organizacjom na całym świecie, są to firmy z ofertą chmurową: Amazon AWS, Google Cloud, Microsfot Azure oraz firmy oferujące zabezpieczenie sprzętowe: Cubro, Sophos i Nutanix.
W marcu 2021 roku ogłoszono decyzję o fuzji z firmą StorageCraft. W rezultacie Arcserve to obecnie jeden z pięciu największych na świecie dostawców wirtualnych rozwiązań z zakresu ochrony danych i kompleksowych narzędzi pozwalających zabezpieczyć przedsiębiorstwo przed utratą informacji biznesowych.

W połowie roku 2023 z przyczyn organizacyjnych, Stovaris zakończył sprzedaż produktów Arcserve na terenie Polski. Wszelkie pytania o wyceny, konfiguracje i serwisy prosimy kierować bezpośrednio do producenta.

Flagowe produkty:

UDP 7.0 Premium Edition - One Year

Poznaj oprogramowanie Arcserve UDP, działające na serwerach fizycznych z systemami MS Windows i systemami Linux.

Backup Serwer Data Protection Appliances 9012

Poznaj rozwiązanie które łączy w sobie najlepsze w branży wykrywanie złośliwego oprogramowania i ochronę przed exploitami.

UDP 7.0 Standard Edition - One Year

Poznaj oprogramowanie wykonujące backup maszyn wirtualnych bez potrzeby instalacji agenta, wykorzystując mechanizm Vmware VADP, Microsoft VSS, Nutanix AHV

Backup Serwer Storagecraft OneXafe 4412

Poznaj urządzenie, które oferuje skalowalną architekturę, umożliwiając bezproblemowe dodawanie wielu węzłów w klastrze.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę: