Zaznacz stronę

Open-E

Open-E jest firmą założoną w 1998 roku, która przez ponad dwie dekady działalności w zakresie rozwijania innowacyjnego oprogramowania do zarządzania pamięciami masowymi stała się uznanym liderem na rynku data storage.

Produkty do zarządzania pamięcią masową marki Open-E są znane w całej branży pamięci masowej ze względu na ich solidną architekturę, łatwość użytkowania i przystępną cenę. Innowacyjne rozwiązania tworzone przez inżynierów Open-E są również bardzo elastyczne i mogą obsługiwać różne protokoły, takie jak iSCSI, Fibre Channel lub Infiniband, zarówno w transmisji plikowej, jak i blokowej.

 

Partnerzy technologiczni Open-E

Firma Open-E współpracuje z liderami branży technologicznej, aby dostarczać swoje oprogramowanie na różnych standardowych platformach sprzętowych.

Open-E jest obecnie głównym partnerem technologicznym dla wiodących firm w branży IT, takich jak Toshiba, Intel, Seagate czy Western Digital, a ich klientami są największe międzynarodowe korporacje, takie jak Orange, Philips czy Bosch, co niezaprzeczalnie świadczy o tym, że Open-E to firma światowej klasy.

 

Produkty Open-E

Przedsiębiorstwo posiada dwa flagowe rozwiązania do zarządzania pamięciami masowymi:

  • Open-E® JovianDSS to oprogramowanie do przechowywania danych oparte na ZFS i Linux. Zostało zaprojektowane specjalnie dla środowisk pamięci masowych. Dzięki swoim unikalnym cechom oprogramowanie zapewnia najwyższą niezawodność i integralność danych oraz odpowiada na potrzeby użytkowników korporacyjnych poszukujących ujednoliconego rozwiązania SAN i NAS z uproszczonym przydzielaniem, kompresją i deduplikacją.
  • Open-E® DSS V7 jest przeznaczony do budowania i zarządzania scentralizowanymi serwerami przechowywania danych. Zunifikowany system operacyjny na poziomie plików i bloków oferuje funkcje NAS, iSCSI i Fibre Channel w jednej aplikacji. Oprogramowanie zawiera zaawansowane funkcje, takie jak Active-Active Failover dla woluminów iSCSI w klastrach o wysokiej dostępności, zdalną replikację do odzyskiwania po awarii lub wiele zaplanowanych migawek, które służą ochronie danych.

Linia produktów Open-E® JovianDSS i Open-E® DSS V7™ cieszy się opinią najlepszej w swojej klasie wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i zwrotu z inwestycji.

 

Partnerzy Open-E

Open-E dostarcza swoje oprogramowanie wyłącznie poprzez ogólnoświatową sieć doświadczonych integratorów systemów, dystrybutorów i resellerów. Dzięki rozległej sieci ponad 800 certyfikowanych producentów OEM, dystrybutorów i partnerów handlowych nasi klienci mogą elastycznie współpracować z wybranym przez siebie dostawcą rozwiązań sprzętowych, co pozwala Open-E skoncentrować się na swojej podstawowej kompetencji w zakresie tworzenia oprogramowania pamięci masowej.

 

Klienci Open-E

Dzięki ponad 38 000 instalacji w ponad 100 krajach rozwiązania do przechowywania danych Open-E są używane przez klientów z listy Fortune 500 na całym świecie.

+38000 instalacji oprogramowania Open-E w ponad 100 krajach na świecie; +20 lat doświadczenia na rynku data storage; +800 certyfikowanych inżynierów i sprzedawców.

Flagowe produkty:

JovianDSS 24/7

Poznaj kolejne bardzo popularne i idealnie dopracowane oprogramowanie firmy Open-E, które pozwala wyjść naprzeciw coraz większym potrzebom klienta końcowego.

V7 3-letni Reinstatement

Poznaj Reinstatement, który rozpoczyna nowy support w momencie kiedy poprzedni wygasł bez przedłużenia.

JovianDSS Premium

Poznaj oprogramowanie do przechowywania danych oparte na systemach ZFS i Linux, przeznaczone dla firm dowolnej wielkości.

V7 1-letni Renewal

Poznaj Rewnewale, które przedłużają czas trwania Supportu przy zachowaniu 50% zniżki oraz są dostępne tylko dla aktywnych supportów. 

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Jakub Bala

Product Manager
tel. +48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl