Zaznacz stronę

Open-E

Open-E jest firmą założoną w 1998 roku przez dwóch Polaków. Firma przez 20 lat działalności stała się wiodącym producentem oprogramowania do zarządzania pamięcią masową, opartego na protokole IP. Flagowym produktem przedsiębiorstwa jest niezawodne, wielokrotnie nagradzane oprogramowanie (oparte na systemie plików ZFS) do przechowywania danych – Open-E JovianDSS. Jest to jeden z najstabilniejszych produktów na rynku oraz niekwestionowany lider w stosunku jakości do ceny. Dodatkowo, produkty Open-E są jednymi z najłatwiejszych w obsłudze i zarządzaniu.

Doświadczenie i wiarygodność biznesowa sprawiły, że Open-E jest obecnie głównym partnerem technologicznym dla wiodących firm w branży IT. Przekłada się to na ponad 30 000 instalacji oprogramowania na całym świecie.

Open-E JovianDSS został stworzony zarówno z myślą o użytkownikach z małych i średnich przedsiębiorstw, którzy cenią sobie prostotę i łatwość obsługi, jak i klientów korporacyjnych, którzy potrzebują bardziej zaawansowanych funkcjonalności, w szczególności dla środowisk Enterprise Software Defined Storage. Open-E JovianDSS posiada funkcję failover dla iSCSI, FC, NFS i SMB (CIFS), co pozwala na konfigurację klastrów wysokiej dostępności przy dużym obciążeniu oraz obsługuje interfejsy sieciowe do 100 Gbps.

Open-E Data Storage Software (DSS) V7 jest wielofunkcyjnym oprogramowaniem do tworzenia i zarządzania pamięciami masowymi. Open-E DSS V7 to ujednolicony system operacyjny działający zarówno na poziomie plików, jak i urządzeń blokowych. Oprogramowanie to obsługuje wiele interfejsów sieciowych takich jak 1GbE, 10GbE, Fibre Channel i Infiniband, oferując jednocześnie funkcjonalności NAS oraz iSCSI w obrębie jednej aplikacji. Open-E DSS V7 zawiera zaawansowane funkcje dla wymagających środowisk zwirtualizowanych, klastrów wysokiej dostępności, środowisk sieciowych z wieloma klientami, systemów CCTV, kopii zapasowych i wielu innych.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Piotr Król

Product Manager
tel. +48 509 049 109
p.krol@stovaris.pl