Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

ASUS: wysokowydajne serwery GPU

NOTEBOOKI DURABOOK ROZWIĄZANIA BANER2

ESC4000A-E10

ESC4000A-E10 firmy Asus oferuje potężną architekturę GPU, która pozwala obsługiwać jednocześnie aż cztery dwugniazdowe lub osiem jednogniazdowych procesorów graficznych w obudowie 2U, w tym NVIDIA® A100, Tesla® lub Quadro®. System obsługuje mostek NVIDIA NVLink® umożliwiający skalowanie wydajności w celu sprostania wymaganiom sztucznej inteligencji i obliczeń o wysokiej wydajności oraz bezpiecznego uruchamiania obciążeń w środowiskach wirtualizacji.

ESC4000A-E10 to system dedykowany do pracy z kartami graficznymi NVIDIA RTX. Zapewnia to bezprecedensową wydajność przy niższych kosztach, mniejszym zużyciu energii  i mniejszej przestrzeni – w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań opartych na procesorach, od renderowania produkcyjnego po skalowalne systemy wizualizacji lub analizy HPC, AI, ML i big data oraz opcje wdrażania na brzegu sieci.

Serwery GPU dostępne w wersji  ESC4000A-E10 oparte są na akceleratorze NVIDIA A100 PCIe i świetnie sprawdzą się w centrach danych oraz jako karta do obszernych obliczeń naukowych.

 Skalowalna konstrukcja pamięci

W miarę z rosnącą ilością danych, rośnie zapotrzebowanie na pamięć masową. Obudowa ESC4000A-E10 może pomieścić do ośmiu 3,5-calowych lub 2,5-calowych dysków, w tym do czterech dysków SSD NVMe. Jeden wbudowany dysk SSD M.2 o długości 22110 umożliwia szybsze przesyłanie danych podczas instalacji systemu operacyjnego, a karta Hyper M.2  zapewnia jeszcze większe możliwości rozbudowy

ESC8000 G4/10G

asus ESC8000 G410G

Ten serwer GPU charakteryzuje się wysoką gęstością upakowania i umożliwia obsługę do 8 kart graficznych i dwóch kart sieciowych10G LAN.

ESC8000 G4/10G posiada potężną architekturę GPU, która obsługuje do ośmiu wysokowydajnych kart graficznych NVIDIA® Quadro® lub Tesla® w obudowie 4U. Przy tak dużej mocy graficznej ESC8000 G4/10G umożliwia szybkie i wydajne wykonywanie wymagających zadań obliczeniowych. Zoptymalizowane układy umożliwiają ESC8000 G4/10G wykorzystanie szerokiej gamy kart graficznych — w tym potężnych kart zajmujących po dwa sloty  z aktywnymi lub pasywnymi modułami chłodzącymi.

iESC8000 G4/10G został zaprojektowany jako maszyna o łatwej skalowalności aby móc dopasować się do rozwijających się firm i związanego z tym wzrostu obciążeń. Poprzez wykorzystanie ośmiu gniazd  PCIe Gen3 x16, umożliwiających zainstalowanie kart graficznych o pełnej wysokości i długości, dwóm gniazdom PCIe Gen3 x16 do obsługi szybkich kart sieciowych oraz  wewnętrznemu gniazdu PCIe Gen3 x8 na kartę HBA/RAID, ESC8000 G4/10G  zapewnia wysoką gęstość i równoległą moc obliczeniową.

System jest bogato wyposażony w porty komunikacji, co pozwala elastycznie konfigurać pamięci masowe. Podwójny PCIe lub SATA M.2 oraz podwójny port-port OCuLink z technologią Intel VROC dla dwóch 2,5-calowych dysków SSD NVMe z możliwością wymiany podczas pracy.

ESC8000 G4/10G posiada możliwość rozbudowy do ośmiu 2,5-calowych dysków twardych SATA 6 Gb/s lub ośmiu 2,5-calowych dysków twardych SAS 12 Gb/s z opcjonalną kartą HBA.

ESC8000 G4 / 10G zapewnia elastyczne opcje rozbudowy  systemu, w tym możliwość wyboru  obwodu Root Complex, dzięki czemu idealnie nadaje się do wymagań deep learningu.

Nowatorska konstrukcja Adaptive Topology umożliwia użytkownikom proste i szybkie przełączanie topologii systemu poprzez sieciowy GUI, bez zmiany konfiguracji sprzętowej lub prowadzenia kabli.

GPU serwery pracujące z kartami graficznymi NVIDIA  poprawiają przepustowość roboczą, na co wpływ ma duża moc procesora i maksymalizacja częstotliwości taktowania. To idealne rozwiązanie dla operacji i systemów, w których liczy się szybki czas obliczeniowy.