Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Pegasus – rozwiązania Promise Technology dla urządzeń Apple

Promise Technology wprowadziło na rynek nową serię urządzeń Pegasus, pamięci masowych dedykowanych do komputerów Apple. Seria Pegasus32 to pierwsze na rynku rozwiązanie, które oferuje dwa symetryczne porty USB-C, umożliwiające użytkownikom łączenie się z maksymalną prędkością przez ThunderboltTM 3 lub USB 3.2 Gen 2, bez konieczności przypisywania jednego lub drugiego portu.

Pegasus32 - porty USB i Thunderbolt

Seria urządzeń Pegasus32 zapewnia bardzo dużą szybkość i wydajność edycji wideo HD i 4K, kreatywny postęp pracy z łatwością użycia i optymalizacją wydajności. Umożliwia bezpośrednie podłączenie monitora 8K poprzez pełnowymiarowy port DP 1.4

Wydajność połączona z ochroną

Środowiska pracy HD lub 4K (Ultra-HD) tworzą ogromne ilości danych. W każdym przypadku dane te jest niezastąpione i ich utrata jest kosztowną stratą – zwłaszcza jeśli nie dotrzyma się terminu. Seria Pegasus32 łączy błyskawiczną szybkość i zaawansowaną ochronę RAID zapewniając bezpieczeństwo pracy.

Idealne uzupełnienie dla nowych MacBooków Pro

Nowy MacBook Pro firmy Apple zasługuje na najlepszą dostępną macierz RAID Thunderbolt ™ 3. Seria Pegasus32 zapewnia pojemność i wydajność opracowane przez wiodącą w branży firmę Promise, aby wspomóc nawet najbardziej wymagające projekty. Dzięki podwójnym portom Thunderbolt ™ 3 rozbudowywanie urządzeń lub dodawanie monitorów 5K jest szybkie i łatwe.

Szeroki wybór konfiguracji

Dzięki obudowom na 4, 6 lub 8 dysków twardych, konfiguracjom napędów od 12 TB do 112 TB, mamy rozwiązania pamięci masowej dopasowane do potrzeb każdego użytkownika. Potrzebujesz większej prędkości – dostosuj ustawienia RAID. Seria Pegasus32 w zależności od modelu obsługuje RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 i JBOD.

Master 4K – edytuj, przechowuj lub przesyłaj strumieniowo!

Korzystaj z możliwości płynnej edycji i przesyłania strumieniowego treści HD lub 4K (Ultra HD), jednocześnie wykonując kopię zapasową tych plików. Komunikacja o prędkości 40 Gb/s – dwukrotnie większa niż w poprzedniej generacji Thunderbolt ™ 3 doskonale obsługuje przepływy danych o wysokiej jakości i rozdzielczości.

Uniwersalność

Umożliwia połączenia i wszechstronność z możliwością transmisji z maksymalną prędkością magistrali przez ten sam port do hostów obsługujących Thunderbolt 3 do 40Gb/s lub hostów obsługujących USB 3.2 Gen2 do 10Gb/s.

Modele

 • cztery, sześć i osiem zatok na dyski HDD w obudowie
 • 2x porty USB-C Thunderbolt ™ 3 (40Gb/s) lub USB 3.2 Gen2 (10Gb/s)
 • poziom RAID – 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, JBOD (zależnie od modelu)
 • pojemność od 12 do 112TB
 • waga od 6,8kg

Pegasus R4i oraz J2i to opcje pamięci wewnętrznej dla komputerów Mac Pro – dla wygodnego przechowywania i szybkiego dostępu do maksymalnie 32TB danych za pośrednictwem wewnętrznych magistral.

Pegasus R4i

– moduł RAID MPX dla Mac Pro

 • Elegancka i wytrzymała obudowa zaprojektowana specjalnie do gniazd MPX komputera Mac Pro
 • Plug & Play z wbudowanym sterownikiem w macOS
 • Cztery wymienne moduły z dyskami twardymi SATA 8 TB 7200 obr./min zainstalowanymi i wstępnie sformatowanymi
 • Najlepszy w swojej klasie sprzętowy RAID Pegasus – optymalne połączenie pojemności, redundancji i wydajności z prędkością do 680 MB/s w RAID5
 • R4i to proste w użyciu, ale potężne narzędzie z zarządzaniem pamięcią masową i monitorowaniem

Pegasus J2i

– wewnętrzna pamięć masowa dla Mac Pro

 • Niestandardowa obudowa i zestaw z dwoma wnękami na dyski

 • Jeden dysk twardy SATA 8 TB 7200 obr./min, wstępnie zainstalowany i sformatowany

 • Dodatkowa wnęka na drugi dysk twardy SATA 3,5 ”(do zainstalowania przez użytkownika końcowego)

Wideo: