Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Rodzina Infortrend EonStor GS/GSe – skalowalna, ujednolicona pamięć masowa

Rodzina rozwiązań Infortrend EonStor GS oraz Eonstor GSe

EonStor GS to ujednolicone rozwiązanie pamięci masowej dla przedsiębiorstw, które integruje SAN, NAS i usługi w chmurze. Natomiast seria GSe została zaprojektowana z myślą o małych i średnich firmach. Dzięki możliwości skalowania w poziomie umożliwia przedsiębiorstwom elastyczne zwiększanie wydajności i pojemności.

Przegląd

EonStor GS

Obejmuje szeroką i kompletną linię produktów do wyboru, umożliwiając znalezienie najbardziej odpowiedniego urządzenia pamięci masowej w oparciu o wymagania i budżet. Po stronie sprzętowej zapewnia różnorodne rozmiary, elastyczny wybór płyt hosta, modułową i niezawodną konstrukcję oraz wysoką skalowalność. Jeśli chodzi o oprogramowanie, EonStor GS oferuje kompletny zestaw usług zarządzania danymi oraz łatwe w użyciu narzędzia.

EonStor GS jest dostępny w trzech typach, w zależności od obsługiwanych dysków — U.2 NVMe SSD, 3,5-calowy dysk twardy SAS i 2,5-calowy dysk SSD SAS. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązania o wyjątkowej wydajności, czy też takiego, które spełnia wysokie wymagania dotyczące pojemności, EonStor GS ma to wszystko.

EonStor GSe

EonStor GSe od Infortrend’a jest wyposażony w jeden kontroler, dzięki czemu możesz cieszyć się funkcjami klasy korporacyjnej w przystępnej cenie. Po stronie sprzętowej zapewnia różnorodne rozmiary, elastyczny wybór płyt hosta, modułową i niezawodną konstrukcję oraz wysoką skalowalność. Jeśli chodzi o oprogramowanie, EonStor GSe oferuje kompletne usługi danych i łatwy w użyciu interfejs zarządzania.

EonStor GSe nadaje się do typowych aplikacji na poziomie małych i średnich firm, takich jak bazy danych, wirtualizacja, media i rozrywka, nadzór, udostępnianie plików i tworzenie kopii zapasowych.

Produkty

Pamięć flash U.2 NVMe

Serie GS oraz GSe U.2 są wyposażone w dysk SSD U.2 NVMe, który zapewnia ultrawysoką wydajność przy niskim opóźnieniu, w porównaniu z dyskami SSD SAS/SATA. EonStor GS/GSe obejmuje modele o wysokiej wydajności i ekonomiczne modele do obsługi różnych aplikacji.

Modele o wysokiej wydajności

EonStor GS/GSe 4000U i GS 3000UT zapewniają niezwykle wysokie IOPS (ang. Input/Output Operations per Second – operacje wejścia-wyjścia na sekundę) i przepustowość do obsługi aplikacji wymagających wysokiej wydajności i niskich opóźnień.

EonStor GS/GSe 4000U
Ujednolicona pamięć masowa U.2 NVMe SSD o ultrawysokiej wydajności.

EonStor GS 4000U obsługuje 100GbE RDMA i PCIe 4.0, gwarantuje do 1100K IOPS. Seria GS zapewnia przepustowość 24/12 GB/s dla wymagających aplikacji. Natomiast seria GSe gwarantuje do 12 GB/s odczytu i 9 GB/s zapisu. GS i GSe zapewniają pełną ochronę danych w celu zabezpieczenia zasobów cyfrowych i mogą być skalowane do 4 jednostek w celu liniowego zwiększenia wydajności i pojemności.

EonStor GS/GSe 3000UT
Wysoce wydajna, ujednolicona pamięć masowa SSD U.2 NVMe typu All-Flash.

EonStor GS/GSe 3000UT obsługuje 100GbE RDMA i PCIe 4.0. Seria GS gwarantuje do 950 000 IOPS i przepustowość 24/10 GB/s dla aplikacji wymagających dużej wydajności. Natomiast EonStor GSe 3000UT zapewnia wysoką wydajność dla wymagających aplikacji w małych i średnich firmach. Obie serie GS/GSe zapewniają pełną ochronę danych w celu zabezpieczenia zasobów cyfrowych i moga być skalowane do 4 jednostek GS w celu liniowego zwiększenia wydajności i pojemności.

serie Infortrend GS i GSe są przeznaczone do wymagających zadań

Do wymagających zadań
Modele te oferują do 1100 tys. IOPS (seria GS) lub 600 tys. IOPS (seria GSe).

Przepustowość odczytu dla GS wynosi 24 GB/s i zapisu 12 GB/s (dla GSe odpowiednio 12/9). Doskonale nadają się do zastosowań takich jak bazy danych, HPC i M&E (media i rozrywka).

Urządzenia Infortrend serii GS i GSe posiadają 100GbE RDMA

100GbE RDMA

GS 4000U zapewnia przepustowość do 12 GB/s (9 GB/s dla serii GSe) przez pojedynczy port z obsługą 100GbE RDMA, co czyni go najlepszym wyborem dla HPC i postprodukcji 4K/8K.

Seria GS i GSe od ifortrent wyposażona jest w dyski PCIe 4 generacji

Dyski PCIe 4 generacji

Obsługa głównego dysku SSD PCIe 4. generacji, który oferuje dwukrotnie większą przepustowość niż PCIe 3 generacji, znacząco zwiększa wydajność pamięci masowej.

Ekonomiczne modele

EonStor GS/GSe 3000U i 2000U są idealne dla przedsiębiorstw, które chcą zbudować rozwiązanie o dużej pojemności w przystępnej cenie, jednocześnie ciesząc się wysoką wydajnością dysków SSD U.2 NVMe

Infortrend GS 3000u

EonStor GS/GSe 3000U
Ekonomiczna, ujednolicona pamięć masowa U.2 NVMe SSD typu All-Flash.

3000U wykorzystuje U.2 NVMe SSD oraz dysk SSD U.2 NVMe, zapewniając wysoką wydajność przy niskich opóźnieniach w konkurencyjnej cenie. Seria oferuje kompletne funkcje ochrony danych, technologię optymalizacji dysków SSD i skalowalną rozbudowę, która może liniowo zwiększyć wydajność i pojemność.

Urządzenia Infortrend GS/GSe 2000u

EonStor GS/GSe 2000U
Ujednolicona pamięć masowa U.2 NVMe SSD na poziomie podstawowym.

2000U to podstawowe rozwiązanie pamięci masowej SAN/NAS typu all-flash z dyskiem SSD U.2 NVMe. Oferuje kompletne funkcje ochrony danych i technologię optymalizacji SSD. Dzięki funkcji skalowania w poziomie możesz liniowo zwiększać wydajność i pojemność w miarę wzrostu ilości danych.

Duża pojemność obciążęń urządzeń infortrend

Do obciążeń wymagających dużej pojemności

Obsługa dysków SSD U.2 NVMe o dużej pojemności i możliwość obsługi nawet do 896 dysków za pośrednictwem JBOD. Wraz ze skalowalnym rozszerzeniem rozwiązanie pamięci masowej może zapewnić pojemność ponad 50 PB.

Pamięć hybrydowa urządzeń Infortrend serii GS/GSe

Pamięć hybrydowa

Przechowuj bieżące dane na dysku SSD i „zimne” dane (rzadziej używane lub historyczne) na dysku twardym z funkcją automatycznego poziomowania, aby cieszyć się zarówno wysoką wydajnością, jak i dużą pojemnością przy minimalizacji kosztów.

Systemy infortrend GS/GSe zapewniają kompresję danych

Kompresja danych

Wykorzystaj kompresję inline do zmniejszenia rozmiaru danych w czasie rzeczywistym oraz deduplikację offline do usuwania zduplikowanych danych. Kompresja pozwala zaoszczędzić do 66% miejsca w pamięci masowej.