Zaznacz stronę

Durabook

Durabook jest najważniejszą marką Taiwan TWINHEAD Corporation. Początkowo firma zajmowała się produkcją komputerów osobistych i urządzeń peryferyjnych. Od lat 90-tych przedsiębiorstwo stopniowo zyskiwało reputację jednego z wiodących dostawców bezpiecznych rozwiązań mobilnych. W 2002 roku wprowadzona została na rynek marka Durabook, która do dziś oferuje szeroką gamę wzmocnionych produktów mobilnych takich jak laptopy i tablety klasy Rugged. Dzięki oferowanym rozwiązaniom firma jest w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby klientów.

Produkty Durabook są kierowane do różnych branż związanych z biznesem, opieką zdrowotną, edukacją i handlem. Producent posiada lojalnych klientów na całym świecie. Zaliczyć można do nich siły zbrojne USA, agencje bezpieczeństwa publicznego, liczne organizacje świadczące usługi w terenie, a także firmy specjalizujące się w usługach użyteczności publicznej, branży naftowo-gazowej oraz motoryzacji.

Flagowe produkty:

Durabook U11

Poznaj tablet, który kryje niespotykaną liczbę funkcji zwiększających jakość pracy oraz posiada dużą przestrzeń do dalszej ich rozbudowy.

Durabook R11

Poznaj kompaktowy tablet, który został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować wydajność profesjonalnych pracowników terenowych.

Durabook R11L

Poznaj wytrzymały tablet, który idealnie sprawdzi się w handlu detalicznym i hotelarstwie, magazynowaniu, logistyce i usługach terenowych.

Durabook S14I

Poznaj zupełnie nowy notebook, który posiada najlepszy w swojej klasie stopień ochrony IP53.

Durabook Z14

Poznaj wytrzymały laptop, który został przetestowany w najtrudniejszych warunkach, aby sprostać Twoim potrzebom.

Durabook S15AB

Poznaj wytrzymały notebook spełniający wymagania pracy w terenie, niezależnie od branży, w której jest używany.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl