Zaznacz stronę

Tungsten Automation, wcześniej Kofax

Kofax to amerykańska firma z 40-letnią historią (główna siedziba mieści się w Irvine, stan Kalifornia), która posiada w swojej ofercie specjalistyczne oprogramowanie do skanowania dokumentów. Przedsiębiorstwo posiada filie w 32 państwach, zatrudniających łącznie 2200 pracowników i bogaty globalny ekosystem partnerów.

Z początkiem 2024 roku producent postanowił zmienić nazwę na Tungsten Automation. Nowa nazwa podkreśla w szczególności cechy produkowanego flagowego oprogramowania do automatyzacji. Ta zmiana odzwierciedla również chęć nowej ewolucji oraz transformacji od lokalnego pioniera w zakresie przetwarzania dokumentów do międzynarodowego dostawcy inteligentnych rozwiązań do automatyzacji opartych na sztucznej inteligencji. Ta nowa tożsamość rozszerza możliwości inteligentnego przetwarzania dokumentów (IDP), dodając większą wartość do portfolio rozwiązań Tungsten Automation, szczególnie w obszarach tradycyjnego przetwarzania faktur, e-fakturowania i automatyzacji procesów związanych z płatnościami, bez agentowego zarządzania drukowaniem i produktywności dokumentów.

Co oferuje Tungsten Automation ?

Rozwiązania Tungsten Automation ułatwiają skanowanie, indeksowanie i przechowywanie dokumentów. Oprogramowanie Kofax automatyzuje proces przetwarzania dokumentów i dokonuje obróbki obrazu w najlepszej jakości. Możliwa jest również tzw. separacji dokumentów, którą można wykonać przy użyciu kodów kreskowych na istniejących dokumentach, lub przy pomocy białej, czystej kartki papieru. W przypadku kodów kreskowych, oprogramowanie tej firmy dokonuje automatycznego indeksowania i umożliwia również tworzenie nazw plików.

Kofax obecnie Tungsten Automation jest głównym dostawcą oprogramowania i rozwiązań służących do automatyzacji i cyfrowego przekształcania procesów w operacjach frontowych i back-office-owych. Rozwiązania marki Kofax mogą w znaczący sposób zwiększyć zaangażowanie klientów, zmniejszyć koszty operacyjne, obniżyć ryzyko braku zgodności oraz zwiększyć konkurencyjność, wzrost i rentowność.

Szeroka gama oprogramowania i rozwiązań może być wdrażana zarówno w chmurze, jak i lokalnie. Rozwiązania tej marki obejmują automatyzację procesów, zarządzanie procesami biznesowymi, przechwytywanie wielokanałowe i wiele innych ważnych funkcji krytycznych. Kofax zapewnia szybki zwrot inwestycji dla ponad 25 000 klientów, między innymi z takich branż jak usługi finansowe, ubezpieczeniowe, administracja publiczna, opieka zdrowotna, logistyka (łańcuch dostaw) czy outsourcing procesów biznesowych. Tungsten Automation dostarcza swoje oprogramowanie i rozwiązania zarówno poprzez sprzedaż bezpośrednią, jak i pośrednią. Obecnie przedsiębiorstwo współpracuje z ponad 650 partnerami dystrybucyjnymi w ponad 70 krajach. Tym samym Kofax jest w stanie obsługiwać klientów z obu Ameryk, obszaru Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz regionu Azji i Pacyfiku.

Tungsten Automation (Kofax) w Stovaris

W ofercie Stovaris znajduje się łatwa w użyciu aplikacja do wsadowego skanowania dokumentów – Kofax Express 3. Ta aplikacja idealnie nadaje się do współpracy ze skanerami dostępnymi w naszym portfolio produktowym. Zestaw skaner + oprogramowanie Kofax Express sprosta potrzebom małych i średnich firm w zakresie skanowania, indeksowania i przechowywania dokumentów. Jego zaletami są m.in. bezproblemowa integracja z istniejącym systemem obiegu dokumentów, wysoka wydajność i jakość skanowania oraz prosta obsługa. Rozwiązanie automatyzuje i optymalizuje proces przetwarzania dokumentów. Aplikacja dokonuje automatycznej obróbki obrazu dla uzyskania jak najlepszej jakości. Dostępne są funkcje rozpoznawania formatu i orientacji kartek według tekstu, automatyczne rozpoznawanie koloru, usuwanie pustych stron oraz korekcja przekosu.

Flagowe produkty:

Power PDF 4.0

Poznaj oprogramowanie, które oferuje najdokładniejsze konwersję plików PDF do Word lub Excel spośród wszystkich rozwiązań PDF.

Express 3.2

Poznaj aplikację do wsadowego skanowania dokumentów, która przechwytuje informacje i zapewnia wysoką jakość obrazu.

VRS Elite 5.1.1

Poznaj oprogramowanie, które poprawia jakość skanowania i szybkość odczytywania dokumentów.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Daniel Murawski

Product Manager
tel.: +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl