Zaznacz stronę

PNY

PNY jest światowym liderem technologicznym, zajmującym się produkcją elektroniki konsumenckiej i biznesowej. W czasie swojej ponad 30-letniej historii zdobył uznanie w ponad 50 krajach, tworząc 20 oddziałów w Ameryce Północnej i Południowej, Europie i Azji. Firma PNY jest dumna z tego, że jej produkty są stale montowane w USA, pozwalając na zachowanie najwyższej ich jakości i niezawodności.

Stovaris będzie oferował produkty PNY PRO głównie do zastosowań w systemach przetwarzania danych z wykorzystaniem procesorów graficznych (GPU), wysokowydajnych komputerów (HPC) oraz sztucznej inteligencji (AI). Stovaris jako VAD, w swoim działaniu rynkowym promuje rozwiązania oparte na najbardziej zaawansowanych procesorach NVIDIA. Dzięki bogatemu portfolio produktów z tej serii będziemy dostarczać profesjonalne rozwiązania dla różnorodnych branż i zastosowań.

Główne pola zastosowania produktów PNY to:

– Kreatywni profesjonaliści którzy potrzebują szybszych, bogatszych w funkcje i intuicyjnych narzędzi do pracy. Systemy Quadro to rozwiązania do wydajnych działań np: w Adobe Creative Cloud.

– Usługi dla szerokiego grona użytkowników takie jak Pinterest, które wykorzystują tzw. „deep learning” i rozpoznawanie obrazu. Rozwiązania te wykorzystują również firmy finansowe, takie jak PayPal, w których technologie z użyciem GPU służą do wykrywania oszustw.

– Zbiory danych stają się coraz większe i coraz bardziej złożone, dlatego głównym zadaniem postępu technologicznego jest ułatwić pracę w programach takich jak CAD np: Autodesk Design Suites.

– Display Wall Solutions. Profesjonalne karty graficzne PNY NVIDIA są idealne do instalacji w systemach wielomonitorowych, w których nadrzędne znaczenie mają multimedia i niezrównana jakość.

Jednym z ciekawszych rozwiązań firmy PNY w połączeniu z komponentami NVIDIA jest platforma EGX do profesjonalnej wizualizacji.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl