Zaznacz stronę

Spectra Logic

Spectra Logic opracowuje rozwiązania do przechowywania danych, które rozwiązują problem krótko- i długoterminowej ochrony zasobów cyfrowych dla profesjonalistów biznesowych i technologicznych starających się opanować wykładniczy wzrost danych.

Rozwiązania Spectra Logic opracowano w oparciu o 40 letnie doświadczenie, a produkty są doceniane i wykorzystywane w wielu przedsiębiorstwach na całym świecie. Spectra Logic opracowała ponad 80 patentów i stale inwestuje w badania i rozwój. Jej produkty od wielu lata zdobywają wiele branżowych nagród. Główne obszary pokrywane przez rozwiązania Spectra Logic, to obiektowa pamięć masowa, taśmowa pamięć masowa oraz dyskowa pamięć masowa.

Firma Spectra Logic umożliwia przechowywanie i dostęp do danych w ekonomiczny sposób, poprzez tworzenie nowych metod zarządzania informacjami we wszystkich typach oferowanych pamięci masowych – w tym archiwa, tworzenie kopii zapasowych, chłodzenie, prywatna i publiczna chmura.

 

Na jakich rynkach działa Spectra

Spectra Logic działa na większości rynków, gdzie ważne jest długotrwałe przechowywanie dużej ilości danych. Takie potrzeby występują w branży energetycznej, gdzie pozyskiwanie danych i ich ochrona to jedna z podstawowych działalności, gdzie od lat do bezpiecznego gromadzenia i przechowywania dużych ilości służą biblioteki taśmowe. Spectra Logic również stara się sprostać wyjątkowym wyzwaniom IT stojących przed szeroko rozumianą branżą finansową, w tym zabezpieczeniom i szybkiemu nieprzewidzianemu gwałtownemu wzrostowi danych, spełniając jednocześnie rosnące wymagania regulacyjne i dotyczące przechowywania danych. Firma Spectra Logic pomaga też w przechowywaniu treści profesjonalistom z branży medialnej na wszystkich etapach cyklu życia projektów graficznych, muzycznych i wideo. Spectra Logic współpracuje z wieloma uniwersytetami badawczymi i klientami z branży naukowej, oferując ekonomiczny sposób przechowywania wielu danych.

Spectra Logic jest organizacją, która od 1998 roku posiada certyfikat ISO 9001.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Jakub Bala

Product manager
tel.: +48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl