Zaznacz stronę

Actility

Actility to francuska firma technologiczna z siedzibą w Paryżu, powstała w 2010 roku. Jest członkiem i współzałożycielem LoRa Alliance. Firma jest pionierem technologii sieciowej (LPWA).

Jako lider w branży sieci rozległych o małej mocy LoRaWAN (LPWAN), Actility oferuje IoT ThingPark – platformę posiadającą wielką sieć partnerów, pozwalającą na tworzenie nowatorskich rozwiązań internetu rzeczy. Platforma Actility ThingPark łączy czujniki gromadzące dane z aplikacjami działającymi w chmurze. Aplikacje Actility o wartości dodanej i usługi biznesowe umożliwiają roaming, aktualizację oprogramowania urządzeń, geolokalizację i inteligentną sieć.

Co oferuje Actility ?

Actility nie jest standardowym dostawcą hardware’u, a raczej firmą, która poprzez stworzenie platformy łączącej rozwiązania partnerów, wspiera developerów i producentów urządzeń do wprowadzenia ich na rynek. Połączenie niezliczonej liczby czujników oferowanych przez Actility (np.: parkowania, monitorujących środowisko, wykrywania powodzi itp.) w jedną całość oraz zbieranie i analiza tych danych zapewniają optymalizację w zarządzaniu wszelakimi usługami. Actility zapewnia: wydajny i bezpieczny transfer danych w ramach platformy, system wsparcia operacyjnego, zarządzanie przepływem danych i czujnikami. Activity jest głównym elementem dobrze prosperującego ekosystemu, łączy partnerów rozwiązań, wspiera producentów urządzeń przygotowujących ich produkty w sieci (LPWA) do wprowadzenia na rynek.

Platforma Actility

Actility – lider platform IoT technologii sieciowej (LPWA) – ma duże doświadczenie w realizacji europejskich projektów na dużą skalę, w zakresie systemów klasy operatorskiej. Actility słynie też z wiodących wdrożeń u klientów na całym świecie, co czyni go jednym ze światowych liderów w implementacji rozwiązań softwarowych i hardwarowych dedykowanych łączności IoT oraz IIoT. Większość krajowych sieci o małej mocy (LPWAN) korzysta z platformy ThingPark, a poprzez rozwiązania Actility zarządza się ponad 35 000 antenami rozmieszczonymi w ponad 50 krajach. Można tu wymienić głównych dostawców telekomunikacyjnych na świecie, w takich krajach jak: Francja, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Australia, Japonia i wiele innych.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Hubert Jaworski

Product Manager
IoT & Industry 4.0 Solutions

tel.: +48 609 104 305
h.jaworski@stovaris.pl