Zaznacz stronę

Tektelic

TEKTELIC Communications to światowy lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań IoT. Firma specjalizuje się w sieciach IoT, optymalizuje je w celu uzyskania najlepszej wydajności, wysokiej niezawodności, opłacalności i łatwości obsługi. Wszystkie te cechy umożliwiają kanadyjskiej firmie TEKTELIC tworzenie gotowych rozwiązań klasy Carrier o niezwykle wysokiej jakości. Dzięki temu TECTELIC jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu związanemu z przetwarzaniem danych klienta.

Firma oraz zespół TEKTELIC wywodzi się z głównego nurtu projektowego Nortel Network, zajmującego się RF i stacjami bazowymi. Przedsiębiorstwo TEKTELIC zostało założone w 2009 roku. Zespół badawczo-rozwojowy firmy składa się z ekspertów w wielu różnych dyscyplinach technicznych, przy czym większość członków zespołu to specjaliści w projektowaniu systemów i urządzeń radiowych oraz cyfrowego przetwarzania sygnałów. Silne zaangażowanie w jakość, inżynierię i doskonałość usług zapewnia klientom TEKTELIC, że oferowane przez firmę rozwiązania IoT spełnią obecne i przyszłe potrzeby użytkowników.

TEKTELIC Communications jest liderem rozwiązań End-to-End IoT. Firma jest wiodącym dostawcą licencjonowanego spektrum bram, czujników i rozwiązań IoT klasy Carrier. TEKTELIC jest dobrze znany z największego portfolio produktów z protokołem LoRaWAN (IoT). Rozwiązania te cechują się najwyższą niezawodnością, elastyczną łącznością, płynną transmisją danych, najlepszą wydajnością radiową i najniższym całkowitym kosztem posiadania spośród wszystkich produktów LoRaWAN® IoT dostępnych na rynku.

Flagowe produkty:

Bramka IoT Tektelic Kona Macro

Poznaj idealne rozwiązanie dla operatorów i przedsiębiorstw, które potrzebują niskokosztowej bramki LoRaWAN.

Bramka IoT Tektelic Kona Enterprise

Poznaj bramkę, która jest przeznaczona dla średnich i małych przedsiębiorstw, uczelni, rolnictwa, itp.

Bramka IoT Tektelic Kona Micro POE

Poznaj bramkę, która jest przeznaczona dla przedsiębiorstw, które wymagają łączności „Always On.

Czujnik LoraWAN Tektelic Tundra sensor

Poznaj idealne rozwiązanie do utrzymywania optymalnej i stałej temperatury w chłodniach i mroźniach.

Czujnik LoraWAN Tektelic Sparrow Ent.

Poznaj rozwiązanie do lokalizowania, śledzenia i zarządzania aktywami w trudnych środowiskach RF.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Hubert Jaworski

Product Manager
IoT & Industry 4.0 Solutions

tel.: +48 609 104 305
h.jaworski@stovaris.pl