Zaznacz stronę

Fujitsu

Fujitsu Technology Solutions to największy i najbardziej rozpoznawalny dostawca infrastruktury informatycznej. Firma powstała w 1935 roku, a obecnie zatrudnia ponad 13 000 specjalistów. Marka obecna jest na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki a także w Indiach. Odbiorcami produktów Fujtsu są zarówno duże korporacja, firmy z sektora MŚP oraz klienci indywidualni. Firma oferuje rozbudowaną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych – od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych.

Spółką zależną od Fujitsu TS jest PFU Limited, która zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją ich skarnerów. PFU jest najstarszym producentem urządzeń do digitalizacji papierowych wersji dokumentów. Dzięki swojemu doświadczeniu związanemu z przetwarzaniem obrazu do postaci elektronicznej marka cieszy się ogromnym zaufaniem wśród jej użytkowników.

Fujitsu PFU dysponuje bogatą ofertą profesjonalnych skanerów do użytku osobistego, biurowego, produkcji wysokonakładowej, pracy w grupach roboczych oraz środowiskach sieciowych. Urządzenia odznaczają się dużą niezawodnością.

W dystrybucji Stovaris (dawniej Alstor SDS) znajdują się skanery produkcyjne, biurowe i sieciowe, a także dedykowane oprogramowanie tego producenta.

Flagowe produkty:

Fujitsu fi-7160

Poznaj kompaktowy skaner dokumentów przeznaczony dla małych i średnich biur, który zwiększy wydajność Twojej pracy.

Fujitsu fi-7260

Poznaj wydajny skaner dokumentów zapewniający szybką prędkość skanowania dwustronnego, który zwiększy niezawodność Twojej pracy.

Fujitsu fi-7600

Poznaj stabilny skaner dokumentów umożliwiający płynne skanowanie dużej liczby dokumentów, bez względu na ich rodzaj.

Fujitsu fi-8170

Poznaj najnowszy skaner dokumentów zapewniający niezrównaną jakość obrazu dzięki systemowi Clear Image Capture.

Fujitsu ix-1600

Poznaj inteligentny skaner dokumentów zapewniający maksymalną produktywność dzięki możliwości wstępnego zdefiniowania przycisków.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Daniel Murawski

Product Manager
tel.: +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl