Zaznacz stronę

Graphtec

Przedsiębiorstwo Graphtec Corporation (pierwotnie Watanabe Instruments) zostało założone 30 marca 1949 roku. Główna siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Tokio w Japonii. Firma posiada oddziały w USA, Europie, Chinach oraz Australii. Głównymi obszarami działalności firmy są przyrządy pomiarowe (m.in. urządzenia do pomiaru temperatury, wykrywacze metali) oraz sprzęt komputerowy, w szczególności plotery, drukarki etykiet oraz skanery wielkoformatowe.

Pierwszy ich ploter powstał w 1961 roku. Ten japoński producent od 2001 roku rozwija również swoje urządzenia do przetwarzania obrazu (skanery). Graphtec posiada w swojej ofercie skanery do digitalizacji dokumentów nawet w formacie A0. Technologia LUXios opracowana przez firmę umożliwia uzyskanie najwyższej jakości. Rozwiązania skanerowe marki Graphtec odznaczają się wiernością szczegółów oraz dużą prędkością przetwarzania obrazu. Najszybsze urządzenie skanują skanuje dokument A0 poniżej 30 sekund.

Skanery grupy kapitałowej Graphtec umożliwiają połączenie z drukarkami wielkoformatowymi. Taka funkcjonalność sprawia, że kopiowanie obrazów i dokumentów dużych rozmiarów jeszcze nigdy nie było tak proste.

W ofercie Alstor SDS dostępne są skanery wielkoformatowe tego renomowanego japońskiego producenta. Urządzenia Graphtec cechuje doskonała jakość skanowania, uzyskiwana dzięki zaawansowanej technologii LUXios, która wykorzystuje 48-bitowe przetworniki CIS.

Flagowa seria skanerów Graphtec CSX500 oznacza:

  • najszybsze skanowanie w swojej klasie – arkusz A0 nawet w 15 sekund;
  • wysoka precyzja, skany najwyższej jakości;
  • skanowanie formatów A4 – A0;
  • obsługa przestrzeni barw Adobe® RGB;
  • wielofunkcyjne oprogramowanie w zestawie.

Klienci korzystający z rozwiązań tej firmy uważają, że ich sprzęt jest niezwykle łatwy w obsłudze i idealnie nadaje się do intensywnej eksploatacji.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Sylwester Giermaz

Product Manager
tel. +48 501 361 013
s.giermaz@stovaris.pl