Zaznacz stronę

Western Digital (HGST)

Western Digital (WD) dysponuje najszerszą na świecie ofertą rozwiązań do przechowywania danych, obejmującą technologie, produkty i usługi.

Stopniowo zwiększając swoją rolę od wspierania istniejących rynków do kształtowania nowych, Western Digital skupia się przede wszystkim na najnowocześniejszych, najbardziej innowacyjnych technologiach, które mają potencjał, by zmienić sposób postrzegania i rewolucjonizować świat.

Bogate portfolio pozwala klientom przygotować się na zmiany, a nawet je przyspieszyć. Jako firma skoncentrowana na produktach do przechowywania danych, Western Digital jest na dobrej pozycji, by zająć nowe segmenty rynku wprowadzając innowacyjne produkty.

W 2012 roku Western Digital przejęło dział dysków twardych od Hitachi (brand HGST) oraz ich serie najmniej awaryjnych dysków na świecie – HGST Ultrastar. Od roku 2018 dział enterprise HDD jest rozwijany w całości przez WD, dyski natomiast, zmieniają nazwę z HGST Ultrastar na WD Ultrastar. W efekcie tej zmiany WD zdecydowało o zakończeniu serii dysków serwerowych WD GOLD.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Piotr Król

Product Manager
tel. +48 509 049 109
p.krol@stovaris.pl