Zaznacz stronę

Paessler

Paessler działa nieprzerwanie od 1997 roku oferuje rozwiązania monitorujące dla firm we wszystkich branżach, oraz w firmach każdej wielkości – począwszy od małych i średnich firm po duże przedsiębiorstwa oraz korporacje. Producent wierzy, że monitorowanie wszelkich parametrów, które nas otaczają, odgrywa istotną rolę w zmniejszaniu zużycia zasobów przez całą ludzkość. Rozwiązania Peassler pomagają firmom zoptymalizować infrastrukturę IT, OT i IoT, zmniejszyć zużycie energii, wody, emisje gazów. Oprogramowanie Peassler jest zoptymalizowane do działania z dedykowaną siecią LoRaWAN (transmisja IoT), z której zbiera najważniejsze informacje.

W związku z postępującą cyfryzacją, monitorowanie odgrywa coraz ważniejszą rolę na wielu obszarach działalności człowieka. Szczególnie jest to ważne gdy jest używany przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT). Od prostego pomiaru temperatury w pomieszczeniu, po bardzo złożone aplikacje czy procesy w środowisku przemysłowym – nasze dane muszą być szybko i niezawodnie przesyłane, gromadzone oraz monitorowane. W tym zadaniu pomaga nam Paessler, będący członkiem LoRa Alliance. Ten strategiczny sojusz uzupełnia istniejące od lat partnerstwo między firmą Paessler a francuską firmą Sigfox. W rezultacie od 2022 roku producent współpracuje ze wszystkimi kluczowymi graczami w dziedzinie LoRa WAN (LPWAN).

Co oferuje Paessler

Główne rozwiązanie oferowane przez firmę Paessler to oprogramowanie PRTG które jest jednym z najpotężniejszych i najskuteczniejszych dostępnych narzędzi do monitorowania złożonej infrastruktury IT, OT i IoT. Paessler proponuje uniwersalny system do monitorowania całej infrastrukturę IT z rozwiązaniem do monitorowania środowiskowego IoT. Ważnym elementem rozwiązania jest monitoring sieci przemysłowych, pozwala nam na proaktywną pracę nad błędami działania sieci oraz na przewidywanie przepustowości łączy i wzorców ruchu sieciowego. Dodatkowo możemy skrócić przestoje spowodowane awarią, poprawić elastyczność procesów i zarządzania ryzykiem. Z oprogramowania korzysta obecnie ponad pół miliona użytkowników w dwustu krajach. Dedykowany moduł IoT pozwala na monitorowanie wielu parametrów takich jak jakość powietrza, stan infrastruktury w budynku czy procesy związane z działalnością (np. nawadnianie upraw rolnych).

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Marcin Cichecki

Sales Director
tel. +48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl