Zaznacz stronę

Tenda

Tenda jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań sieciowych, dla klientów z sektora SMB. Firma, której filozofia opiera się na innowacjach, stawia sobie za cel dostarczanie łatwych w instalacji i niedrogich rozwiązań sieciowych, oferując przy tym innowacyjne i nowatorskie produkty – wszystko to, aby lepiej wdrażać inteligentne technologie, które ułatwiają życie. Tenda posiada dwa centra badawczo-rozwojowe w Chinach.

Tenda nawiązała strategiczne partnerstwo z firmą Broadcom i stała się najważniejszym partnerem w Chinach. Producent stosuje chipsety Broadcom, w swoich produktach aby zapewnić wysoką kompatybilność i znakomite osiągi. Firma zajmuje pierwsze miejsce w produkcji urządzeń dla sieci bezprzewodowych oraz domowych routerów w Chinach. Tenda skutecznie stawia na badania, rozwój oraz strategie produkcji i sprzedaży, najnowocześniejsza technologia i profesjonalny system mający na celu stworzenie niezawodnej sieci.

Oferta produktowa obejmuje sieci domowe, sieci biznesowe, przełączniki ethernet, szerokopasmowe CPE, bramki sieciowe, mobilne łącza szerokopasmowe oraz kamery IP. Doskonałe parametry, stabilny sygnał, łatwość użycia i instalacji, najwyższa jakość, konkurencyjne ceny są wspólnymi cechami wszystkich produktów firmy.

    Actility logotyp

    Powiązane specjalizacje: