Zaznacz stronę

Tenda

Tenda jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań sieciowych, dla klientów z sektora SMB. Firma, której filozofia opiera się na innowacjach, stawia sobie za cel dostarczanie łatwych w instalacji i niedrogich rozwiązań sieciowych, oferując przy tym innowacyjne i nowatorskie produkty – wszystko to, aby lepiej wdrażać inteligentne technologie, które ułatwiają życie. Tenda posiada dwa centra badawczo-rozwojowe w Chinach.

Tenda nawiązała strategiczne partnerstwo z firmą Broadcom i stała się najważniejszym partnerem w Chinach. Producent stosuje chipsety Broadcom, w swoich produktach aby zapewnić wysoką kompatybilność i znakomite osiągi. Firma zajmuje pierwsze miejsce w produkcji urządzeń dla sieci bezprzewodowych oraz domowych routerów w Chinach. Tenda skutecznie stawia na badania, rozwój oraz strategie produkcji i sprzedaży, najnowocześniejsza technologia i profesjonalny system mający na celu stworzenie niezawodnej sieci. Routery Tenda mają prostą konfigurację i zapewniają wi fi w całym domu.

Oferta produktowa obejmuje sieci domowe, sieci biznesowe, przełączniki ethernet, szerokopasmowe CPE, bramki sieciowe, mobilne łącza szerokopasmowe oraz kamery IP. Doskonałe parametry, stabilny sygnał, łatwość użycia i instalacji, najwyższa jakość, konkurencyjne ceny są wspólnymi cechami wszystkich produktów firmy. Korzystając z usług firmy Tenda możemy liczyć na dostęp szybkiego internetu i jego stabilne połączenie.

    Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

    Michał Sobieski

    Product Manager
    tel. +48 609 603 188
    m.sobieski@stovaris.pl