Zaznacz stronę

Teradici

Teradici powstało w 2004 r. i od chwili założenia firma koncentruje się na misji polegającej na bezproblemowym, bezpiecznym, zdalnym dostępie do danych i aplikacji dla użytkowników końcowych.

Technologia PCoIP® firmy Teradici jest najlepszym w swojej klasie protokołem, który umożliwia organizacjom tworzenie bezpiecznych wirtualnych obszarów roboczych o wysokiej rozdzielczości i niskim czasie reakcji. Jest to najbezpieczniejsza technologia zdalna na rynku, umożliwiająca wizualizację nawet najbardziej wymagających aplikacji graficznych. Teradici obsługuje wiele lokalnych, zdalnych i współpracujących ze sobą stylów pracy, połączonych za pośrednictwem centrów danych lub rozwiązań chmurowych.

Obecnie technologię firmy Teradici możemy znaleźć w wielu przedsiębiorstwach z listy Fortune 500, agencjach rządowych i u usługodawców z całego świata. Przedsiębiorstwo współpracuje również z wiodącymi dostawcami usług w chmurze, w celu zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania oraz umożliwienia swoim klientom skalowania do milionów użytkowników.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Michał Sobieski

Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl