Zaznacz stronę

HP Teradici

HP Teradici powstało w 2004 r. i od chwili założenia firma koncentruje się na misji polegającej na bezproblemowym, bezpiecznym, zdalnym dostępie do danych i aplikacji dla użytkowników końcowych.

W 4 kwartale 2021 firma HP Inc. (NYSE: HPQ) ogłosiła przejęcie całego biznesu Teradici Corporation, innowatora w zakresie oprogramowania do zdalnego przetwarzania danych. Przejęcie zwiększyło możliwości HP w kategorii systemów osobistych. Nowe rozwiązania umożliwią użytkownikom bezpieczny dostęp do wysokowydajnych systemów obliczeniowych z dowolnego PC, Chromebook lub tabletu.

Technologia PCoIP® firmy HP Teradici jest najlepszym w swojej klasie protokołem, który umożliwia organizacjom tworzenie bezpiecznych wirtualnych obszarów roboczych o wysokiej rozdzielczości i niskim czasie reakcji. Jest to najbezpieczniejsza technologia zdalna na rynku, umożliwiająca wizualizację nawet najbardziej wymagających aplikacji graficznych. HP Teradici obsługuje wiele lokalnych, zdalnych i współpracujących z sobą stylów pracy, połączonych za pośrednictwem centrów danych lub rozwiązań chmurowych.

Obecnie technologię firmy HP Teradici możemy znaleźć w wielu przedsiębiorstwach z listy Fortune 500, agencjach rządowych i u usługodawców z całego świata. Przedsiębiorstwo współpracuje również z wiodącymi dostawcami usług w chmurze, w celu zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania oraz umożliwienia swoim klientom skalowania do milionów użytkowników.

STOVARIS W 2024 ROKU ZAKONCZYŁ WSPÓŁPRACĘ DYSTRYBUCYJNĄ Z HP TERADICI

Flagowe produkty:

Desktop Access

Uzyskaj aktualizacje, wsparcie i narzędzia do zarządzania wdrożeniem PCoIP Zero Client.

Anyware Standard

Utrzymaj produktywność pracowników naukowych w sytuacji, gdy ich hosty nie są wyposażone w GPU.

Anyware Professional

Poznaj produkt przeznaczony dla użytkowników komputerów Mac i stacji roboczych uruchamiających aplikacje wykorzystujące obliczenia i grafikę, w których hosty posiadają procesor graficzny.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Szymon Domański

Product & Marketing Manager
tel. +48 885 804 064
s.domanski@stovaris.pl