Zaznacz stronę

iStorage

iStorage jest docenianym na świecie producentem przenośnych urządzeń do przechowywania danych. Firma dostarcza rozwiązania, które zabezpieczają przechowywane na nich dane – szyfrowanie danych oraz uwierzytelnianie za pomocą kodu PIN.

iStorage oferuje najbardziej innowacyjną gamę produktów do bezpiecznego szyfrowania, przechowywania i ochrony danych zgodnie ze standardami wojskowymi. Stosując rozwiązania iStorage masz pewność, że cenne i wrażliwe dane są bezpieczne i chronione, zgodnie z najbardziej rygorystycznymi przepisami i dyrektywami, takimi jak RODO, HIPAA, SOX, NRC, GLB i DHS.

Przedsiębiorstwo iStorage, zostało założone w Londynie w 2009 roku przez Johna Michaela, przedsiębiorcę z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Firma szybko stała się wiodącym innowatorem i dostawcą ultra bezpiecznych, łatwych w użyciu i niedrogich przenośnych urządzeń do przechowywania danych.

W skład portfolio produktowego iStorage wchodzą:

• pamięci flash USB,
• dyski twarde HDD
• dyski półprzewodnikowe SSD, o pojemności do 16 TB.

Obecnie produkty iStorage są używane przez instytucje rządowe, wojsko, międzynarodowe korporacje, a także przez konsumentów w ponad 50 krajach.

Certyfikaty:

iStorage jest pierwszym i jedynym na świecie dostawcą, który uzyskał na oferowane dyski DiskAshur PRO i DiskAshur DT, uwierzytelniane kodem PIN rządowe certyfikaty: FIPS 140-2 poziom 2/3, NCSC CPA, NLNCSA BSPA oraz poziom ograniczony NATO.

Flagowe produkty:

datAshur Pro2

Poznaj dysk flash USB uwierzytelniany kodem PIN o pojemności do 512 GB o konstrukcji zabezpieczającej przed próbami manipulacji.

diskAshur DT2

Poznaj szyfrowany dysk HDD do komputerów stacjonarnych z certyfikatami NCSC CPA, FIPS 140-2, NLNCSA BSPA i NATO.

datAshur BT USB3

Poznaj pendrive odblokowywany smartfonem, który działa z dowolnym systemem operacyjnym i dowolnym hostem i systemami wbudowanymi.

diskAshur Pro2

Poznaj ultra bezpieczny, uwierzytelniany kodem PIN oraz szyfrowany sprzętowo przenośny dysk twardy.

datAshur Personal2

Poznaj dysk USB, który zabezpiecza wszystkie dane przed nieupoważnionym dostępem. Wszystkie dane przesyłane na dysk są szyfrowane w czasie rzeczywistym.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Szymon Domański

Product & Marketing Manager
tel. +48 885 804 064
s.domanski@stovaris.pl