Zaznacz stronę

iStorage

iStorage jest docenianym na świecie producentem przenośnych urządzeń do przechowywania danych. Firma dostarcza rozwiązania, które zabezpieczają przechowywane na nich dane – szyfrowanie danych oraz uwierzytelnianie za pomocą kodu PIN.

iStorage oferuje najbardziej innowacyjną gamę produktów do bezpiecznego szyfrowania, przechowywania i ochrony danych zgodnie ze standardami wojskowymi. Stosując rozwiązania iStorage masz pewność, że cenne i wrażliwe dane są bezpieczne i chronione, zgodnie z najbardziej rygorystycznymi przepisami i dyrektywami, takimi jak RODO, HIPAA, SOX, NRC, GLB i DHS.

Przedsiębiorstwo iStorage, zostało założone w Londynie w 2009 roku przez Johna Michaela, przedsiębiorcę z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Firma szybko stała się wiodącym innowatorem i dostawcą ultra bezpiecznych, łatwych w użyciu i niedrogich przenośnych urządzeń do przechowywania danych.

W skład portfolio produktowego iStorage wchodzą:

• pamięci flash USB,
• dyski twarde HDD
• dyski półprzewodnikowe SSD, o pojemności do 16 TB.

Obecnie produkty iStorage są używane przez instytucje rządowe, wojsko, międzynarodowe korporacje, a także przez konsumentów w ponad 50 krajach.

Certyfikaty:

iStorage jest pierwszym i jedynym na świecie dostawcą, który uzyskał na oferowane dyski DiskAshur PRO i DiskAshur DT, uwierzytelniane kodem PIN rządowe certyfikaty: FIPS 140-2 poziom 2/3, NCSC CPA, NLNCSA BSPA oraz poziom ograniczony NATO.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Michał Sobieski

Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl