Zaznacz stronę

Proget

Proget jest polską firmą, z siedzibą główną w Bielsku-Białej. Od ponad 12 lat projektuje systemy MDM (ang. Mobile Device Management – Zarządzanie Urządzeniami Mobilnymi). Najważniejszym zadaniem platformy Proget MDM jest zarządzanie flotą urządzeń, w bezpieczny sposób. Flagowe rozwiązanie producenta zostało stworzone przez polskich programistów, w oparciu o autorskie pomysły oraz funkcje bezpieczeństwa.

Proget swoje rozwiązanie dedykuje firmom, które posiadają do kilkunastu tysięcy urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. W przypadku utraty lub kradzieży kluczowego urządzenia, dane zawsze pozostają bezpieczne, ponieważ zdalnie możemy je wykasować (platforma umożliwia kasowanie całej pamięci lub jedynie danych korporacyjnych).

Do najważniejszych cech, a zarazem korzyści wynikających z korzystania z systemu Proget MDM, zaliczamy:

  • Kontrolę funkcji urządzenia;
  • Geolokalizację urządzeń;
  • Szyfrowanie danych;
  • Funkcja zdalnego kasowania;
  • Dystrybuowanie aplikacji;
  • Zdalna integracja i konfiguracja

oraz

  • Pulpit zdalny.

Firma ściśle współpracuje z największymi producentami urządzeń mobilnych, takimi jak: Samsung (posiada status złotego Partnera Technologicznego), Huawei oraz Apple. Wszechstronność oprogramowania pozwala na kontrolowanie urządzeń mobilnych na najpopularniejszych platformach, tj. iOS i Android. Prostota, lekkość i łatwość obsługi, a także skuteczność działania pozwalają uznać flagowca Proget za czołowe rozwiązanie służące Zarządzaniu Mobilnością Przedsiębiorstwa (EMM).

System Proget MDM nie jest zamkniętą platformą. Programiści i inżynierowie Proget wprowadzili wiele funkcjonalności do systemu, na prośbę użytkowników. Zatem rozwiązania Proget należy traktować jako solidną bazę, którą da się kształtować i dostosowywać do potrzeb klientów.

Firma Proget jest niezaprzeczalnym pionierem na rynku MDM.

Drugim systemem produkowanym przez Proget jest oprogramowanie, które zapobiega wyłudzeniom urządzeń mobilnych, zakupionych w ramach abonamentu, leasingu lub na raty. Ta propozycja od Proget działa zawsze wtedy, gdy użytkownik nie reguluje zobowiązań związanych z korzystaniem z urządzenia mobilnego. To nowoczesne oprogramowanie ma możliwość zdalnego zablokowania danych urządzenia lub pozwala wyświetlać na ekranie kilkustopniowe komunikaty, skonfigurowane przez administratora systemu.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Daniel Murawski

Product Manager
tel. +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl